MHP İl Başkanı Avşar'dan ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya İl Başkanı Ramazan Bülent Avşar ve İl Yönetimi, Darende Belediye Başkanlığına seçilen İsa Özkan'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

MHP İl Başkanı Avşar'dan ziyaret

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Darende Belediye Başkanı İsa Özkan, "31 Mart yerel seçimlerinde Cumhur İttifakı olarak, güzel bir çalışma yaptık. MHP Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar Bey ve yönetimi sonuna kadar Cumhur İttifakına sadık kaldılar. Bundan dolayı kendilerine ve tüm MHP teşkilatlarına teşekkür ediyorum. Amacımız, gayemiz Darende ilçemizi layık olduğu yere taşımak. Bunun için elimizden gelen tüm gayreti sarf edeceğiz" ifadelerini kullandı.

MHP Malatya İl Başkanı Avşar ise, "Cumhur İttifakı Darende Belediye Başkanı İsa Özkan'a hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Biz sağduyunun birlikteliği Cumhur İttifakı diyerek sonuna kadar sadık kaldık ve Darende ilçemizde başarıya ulaştık. Buna karşılık makamını Cumhur İttifakı'nın başarısına layık bir şekilde düzenleyen başkanımıza Milliyetçi-Ülkücü Hareket camiası adına teşekkür ederim. İlçesine yapacağı hizmetler içinde başarılar dilerim" diye konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 28 Nisan 2019, 09:44

Özge Doğu

Özge Doğu, 1993 yılında doğdu. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünü bitirdi. Posta Gazetesi'nin internet servisinde tecrübe kazanan Özge Doğu, şimdi Ortadoğu Gazetesi'nde haber editörü olarak çalışıyor.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER