Messi'ye 1 milyon dolar teklif! 'Bişt' i bana ver

Ummanlı bir vatandaş sosyal medyadan yayınladığı mesajında, Dünya Kupası finalinde Messi'ye giydirilen ve "Bişt" adı verilen Katar'ın geleneksel kıyafeti için 1 milyon dolar teklif etti.

Messi'ye 1 milyon dolar teklif! 'Bişt' i bana ver

Katar'ın ev sahipliğinde düzenlenen 2022 FIFA Dünya Kupası'nı, normal süresi 2-2, uzatma bölümü 3-3 sona eren finalde, Fransa'yı penaltı atışlarıyla yenen Arjantin kazandı.

Karşılaşmanın sonunda kupayı almak için kürsüye çıkan kaptan Lionel Messi'ye Katar Emiri tarafından giydirilen "Bişt" adlı geleneksel kıyafet dikkat çekti.

MESSİ'NİN GİYDİĞİ KIYAFET İÇİN 1 MİLYON DOLAR TEKLİF ETTİ
Ummanlı bir vatandaş sosyal medyadan yayınladığı mesajında, Dünya Kupası finalinde Messi'ye giydirilen ve "Bişt" adı verilen Katar'ın geleneksel kıyafeti için 1 milyon dolar teklif etti.Tüm sosyal medya hesaplarından Lionel Messi'yi etiketleyerek bir mesaj gönderen Ahmed Saif Al Barwani adlı kişi, "Arkadaşım Messi, Dünya Kupası'nı kazandığınız için sizi tebrik ederim. Prens Tamim Bin Hamad cömertliğin ve bilgeliğin simgesi olan bu kıyafeti sana giydirdiğinde gözlerim kamaştı. Bana bu kıyafeti vermen için sana bir milyon dolar teklif ediyorum." ifadelerini kulandı

Güncelleme Tarihi: 21 Aralık 2022, 11:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER