AK Partili Tuğrul Türkeş'in kızı Muzaffer Şükriye Aliye Türkeş Demir ülkeyi terk etti! Tuğrul Türkeş bakın ne dedi?

AK Partili Tuğrul Türkeş'in kızı, MHP'nin kurucusu Alparslan Türkeş'in torunu Muzaffer Şükriye Aliye Türkeş Demir de Türkiye'yi terk eden doktorlardan biri oldu. Tuğrul Türkeş, doktor kızının ülkeyi terketmesiyle ilgili ne dedi?

AK Partili Tuğrul Türkeş'in kızı Muzaffer Şükriye Aliye Türkeş Demir ülkeyi terk etti! Tuğrul Türkeş bakın ne dedi?

Çalışma şartları nedeniyle ülkeyi terkeden doktorlar kervanına MHP'nin kurucusu Alparslan Türkeş'in torunu, AK Partili Tuğrul Türkeş'in kızı  Muzaffer Şükriye Aliye Türkeş Demir de katıldı. Cumhuriyet'ten Barış Pehlivan, bugün kaleme aldığı yazısında şu bilgileri paylaştı.

AK Parti Ankara Milletvekili Tuğrul Türkeş’in kızından bahsediyorum... Evet, MHP’nin kurucusu Alparslan Türkeş’in torununu anlatıyorum... Uzun bir adı var: Muzaffer Şükriye Aliye Türkeş Demir." bilgisini paylaştı. 

TÜRKİYE'Yİ TERKEDİP İNGİLTERE'DE DOKTORLUĞA BAŞLADI

Demir ile ilgili "Kendisi son olarak Antalya Atatürk Devlet Hastanesi’nde başhekim yardımcılığı görevindeydi. Uzmanlık alanı nörolojiydi." diyen Pehlivan "Öğrendim ki geçen yıl ülkeyi terk etmiş. Ailesiyle İngiltere’ye yerleşmiş. Orada Royal London Hospital adlı Londra’nın doğusundaki bir hastanede çalışmaya başlamış." bilgilerini aktardı.

TUĞRUL TÜRKEŞ KIZININ GİTMESİ İÇİN NE DEDİ?

Konuyla ilgili Tuğrul Türkeş'i aradığını da aktaran Pehlivan, şu ifadelerle sözlerini sürdürdü: "Baba Tuğrul Türkeş’i de aradım. Telefonda cumhurbaşkanının doktorlar için söylediği sözü de hatırlattım. Kendisi aynen şu yanıtı verdi: 'Tek kelime bile etmem. Yorum yok!'

Güncelleme Tarihi: 10 Ağustos 2022, 12:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER