Kılıçdaroğlu'ndan Havalimanı tehdidi: Geliyoruz, makineleri çekeceksin!

Daha önce katıldığı bir televizyon programında Atatürk Havalimanı'nın yeşil alana çevrilmesi fikrinin kendilerine ait olduğunu söyleyen Kılıçdaroğlu bugünkü grup toplantısında projede imzası olanları açıkça tehdit etti.

Kılıçdaroğlu'ndan Havalimanı tehdidi: Geliyoruz, makineleri çekeceksin!

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında açıklamalarda bulundu.

KILIÇDAROĞLU ŞU İFADELERİ ULLANDI;

Bu işte yer almış herkese son bir lafım olsun: Bu iş “Talimat aldım, mecburdum. diyeceğiniz bir iş değildir, bunun adı vatana ihanettir. Siz de sorumlu olacaksınız. Bu işte bir damla mürekkebi olan herkes vatan hainidir.

O makinelerin müteahhiti; sana ise özel ilgi göstereceğiz!" O müteahhite sesleniyorum o makinelerini çekeceksin oradan. Geliyoruz. Adalet, hak, hukuk, felaketleri önlemek için geliyoruz. Makineleri çek, pistlere dokunma.

DAHA ÖNCE "BİZİM PROJEMİZ" DEMİŞTİ

CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun Atatürk Havalimanı ile ilgili ortaya çıkan kaydı pes dedirtti. Millet Bahçesi yapılması için yıkılmasına karşı çıktığı Atatürk Havalimanı için Kılıçdaroğlu'nun " Bizim projemizdi" dediği ortaya çıktı. 

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Atatürk Havalimanı için "Bu milletin maddi manevi ne kadar değeri varsa sattılar. Şimdi de en değerli varlıklarımızdan birini dozerlerle yok ediyorlar.

Peki bu işe neden alelacele giriştiler?" diyen CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, 2018 Genel Seçimleri öncesi katıldığı bir televizyon programında Atatürk Havalimanı'nın park yapılmasına yönelik yaptıkları hazırlıkları anlatı ve iktidarı  projelerini çalmakla suçladı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER