Korkunç iddia: Coronovirüsü Çin'i durdurmak için ortaya çıkarıldı!

Dünyayı etkisi altına alan ve çok sayıda ölümlere yol açan coronavirüsünün ortaya çıkışı ile ilgili inanılmaz bir iddia ortaya atıldı

Korkunç iddia: Coronovirüsü Çin'i durdurmak için ortaya çıkarıldı!

Çin'in Wuhan kentinde ortaya çıkan ve kısa sürede dünyaya yayılarak çok sayıda ölümlere yol açan coronavirüsü ile ilgili müthiş bir iddia ortaya atıldı.
Konuyu gündeme getiren Sözcü gazetesinden Soner Yalçın, bugünkü yazısında özetle şu ifadeleri kullandı:

"5G, yeni nesil kablosuz telefon teknolojisi Çin Mobil Araştırma Enstitüsü (CMRI) tarafından başarıyla tamamlandı. 2020 yılında dünyada faaliyete geçmesi bekleniyordu. ABD merkezli küresel medya, geçen yıl ısrarla 5G'nin sağlığa kötü etkisi olduğunu ve öldürücü kanser-grip benzeri semptomlara neden olduğunu yazmaya başladı. Şunu da yazdılar: 5G sadece 4G'den sonraki yeni nesil mobil bağlantı değil; özellikle askeri teknoloji; bir biyolojik silahtı bu…
Ki bunlar yazılırken daha ortada koronavirüs yoktu!

Peki. 5G sunumu için seçilen test şehri hangisiydi; koranavirüsün ortaya çıktığı Wuhan!

Wuhan, 18-27 Ekim 2019 tarihleri arasında Military World Games'e ev sahipliği yaptı. Ve etkinlik için 5G'yi ilk kez kullandı.
Aynı gün… 18 Ekim 2019'da New York Johns Hopkins Center, Dünya Ekonomik Forumu ve (aşı imparatoru) Bill ve Melinda Gates Vakfı ile ortaklaşa salgın hastalıklar simülasyonu “Olay 201 – Küresel Bir Salgın Egzersizi”ne ev sahipliği yaptı. Bu simülasyon için hangi virüsü seçtiklerini tahmin edin? Evet, koronavirüs!

5G denemesi mi koranavirüse yol açtı?

Yoksa koranavirüs mü, 5G teknolojisinin önüne geçmek için piyasaya sürüldü?

Sorsan… Koronavirüs aşısını bulduğunu iddia eden biyoloji ve ilaç şirketi Inovio hakkında tek bilgileri yoktur. Keza derin ilaç şirketi Gilead Sciences ismini bilirler mi? Sanmam.

Koronavirüs kelimesi, sadece COVID-19'u değil, birçok virüs türünü ifade eder. Tahmin edin, aşı geliştirmek için kullanılabilecek koronavirüs için patent sahibi kim; Pirbright Enstitüsü. Ve bilin bakalım sahiplerinden biri kim; Bill ve Melinda Gates!

Israrla, Yeni Soğuk Savaş süreci başladı, diyorum."

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2020, 10:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER