Mochi Süt Pompası ile Anne Ve Bebekler Güvende

Cilt ve gıda teması üzerinden hiçbir zararı olmadığı test edilmiş olan Mochi göğüs pompası, annelerin güvenle kullanabileceği özel medikal silikonla tasarlanmıştır. Şık ve modern tasarımının yanı sıra % 100 gıda sınıfına uygun olarak üretilmiştir.

Mochi Süt Pompası ile Anne Ve Bebekler Güvende

Bebeğinizin sağlığı için en güvenli yollardan biri olarak, medikal silikonun esnekliğiyle kolay sağım işlemi yapılmasını sağlaması beklenir.

Sağlıklı Ve Güvenli Anne Sütü Pompası

İçerisinde BPA, PVC ve Fitalat içermeyen medikal silikon, sütün muhafaza edilmesi için ideal seçeneklerden biridir.

Mochi göğüs pompasının naturel vakum halkaları ve başlık kısmından oluşan yapısı, tek el hareketiyle sütün aktarılmasında etkili olması beklenir. Esnek gövdeye uygulanan baskıyla, meme ucunun baskılanmaması aynı zamanda can acıtıcı bir durumun yaşanmaması düşünülerek tasarlanmıştır. Yumuşak hareketlerle sütün sağılması söz konusuyken, steril ve temiz bir muhaza imkanı sunacaktır.

Pratik Ve Esnek Göğüs Pompası

Mochi göğüs pompasını diğer pompalardan ayıran en temel özellik naturel vakum halkalarıdır. Bu da sağım işleminin anne için eforsuz ve pratik olmasını sağlamaktadır. Özel tasarımı ve şık hatlarıyla uzun süreli pompalama işlemlerinde destek olması, sürecin hızlanmasını sağlaması beklenmektedir.

Cilt ve gıda teması testleriyle birlikte annelerin göğüs uçlarına uygun, bebeklerin ise anne sütü zarar görmeden ihtiyaçlarının karşılanmasında etkilidir. Medikal silikon ile yumuşaklık ve etkili kullanım için gerekli olan bütün işlemlerin anında karşılanmasını sağlayacak, esnek göğüs pompası olarak kolay kullanım sunacaktır. Hem sağlıklı hem de pratik bir çözüm olarak, daima yanınızda olacak dizayna sahiptir.

Ergonomik Ve Kolay Taşıma Süt Pompası

Mochi göğüs pompası annelerin rahatlığını ve pratik kullanımını öncelikleri arasına almıştır. Cilt ve gıda alanında özellikle bebeklerin de sağlığını öncellikleri arasında tutmakta olan Mochi göğüs pompası göğüs hassasiyetine karşı aynı zamanda göğüs ölçülerine göre esnek hatlara sahiptir.

Pratik kullanım, özel tasarım ve ergonomik yapısıyla dökülmeler karşı önlem alınabilecek şekilde dizayn edilmiş, şık ve modern dokuya sahiptir.

Mochi Uygun Fiyat Göğüs Sağma Aparatı

Uygun fiyatlı ve modern tasarımlı Mochi göğüs pompası, annelerin çocuklarına en iyi şekilde süt aktarmasına destek olacaktır. Bütün ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak, sessiz, pratik ve efor sarf etmeden kullanım sağlanmasına öncelik verilmiştir. Mochi süt sağma fiyatı, uygun seçeneklerle annelere destek olacak şekilde tasarlanmıştır. Modern ve şık tasarımının yanı sıra sağlıklı kullanımda etkili olacaktır. Dökülme ve taşmalara karşı hassas silikon kapağıyla steril bir kullanımın vereceği bütün imkanlardan yararlanmanızı sağlayacak aparatlar MOCHİBABİES.com.tr sitesinde bulabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2020, 10:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER