Now Hair Time’da Yeni Dönem Melik Yağmur’la Açıldı!

Now hair time, saç ekimi için doğal görünüm ve sağlıklı bir süreç için Melik Yağmur’la birlikte çalışmalara devam etmektedir

Now Hair Time’da Yeni Dönem Melik Yağmur’la Açıldı!

Now hair time, saç ekimi için doğal görünüm ve sağlıklı bir süreç için Melik Yağmur’la birlikte çalışmalara devam etmektedir. Yeni dönemin en hızlı ve profesyonel saç ekim kliniğine dair detaylar haberin devamında pişmanlık yaşamak istemeyenler için. 

Melik Yağmur Saç Ekiminde Profesyonel Ve Uzman Eller

Saç ekimi operasyonu birçok klinik tarafın, kolay ve sorunsuz olarak gösterilse de Melik Yağmur için sağlık sektörünü bu kadar basit ilkelerle ilerlememektedir. Tedavi süreci kolay olsa da, bunu kolaylaştıracak medikal ürünler, yeni teknolojiler ve uzman ellerdir. Operasyonun sağlıklı ve doğal görünümle sonuçlanması için dikkat edilmesi gereken kriterler oldukça fazladır. 

Saçın çıkış yönü, kullanılacak FUE yöntemi, Alman ve Amerikan teknolojileri, steril ortam, ışık, iğne kullanımı medikal ürünler açısından kapsamlıdır. Aslında operasyona geçmeden önce sahne arkasını düzenlemek Melik Yağmur için çok daha önemlidir. Operasyon sırasında aksilikler olmaması ve saçın doğal görünümüne yönelik uzmanlarla çalışılması da hem Melik bey için hem de ekip arkadaşları için ilk kriterler arasındadır. 

Saç Ekiminde Mucizeler Her Zaman Medikal Ürünlerdir

Mucize olarak adlandırdığı medikal ürünler, sürecin kusursuz ve operasyon sonucunun da verimli geçmesi için önemlidir. Saç ekimi operasyonu sırasında, tedavi olacak kişiye güven veren tamamen profesyonel bir yaklaşım, steril ortam ve alanında uzmanlaşmış kişilerdir. 

Saç ekim uzmanlarının da pratiklerini artırabilecekleri saç ekim donanımlarının elde edilmesi için koordinatörlüğün verdiği bütün sorumlulukları yerine getirmiştir. Doğal görünüme önem vermek yetmediği gibi aynı zamanda süreci de takip etmek yeterli olmayacak, tedavi olan kişiyi de yönlendirmek vazife edilmelidir. 

Saç Ekimi Sonrası Pişmanlık Yaşamamak İçin Önemli Kriterler 

Saç ekimi sağlık alanında uzmanlaşmış, saç ve saç derisi sağlığı için medikal ürünler, dünya sağlık teknolojisi ve sağlık turizmi için gerekli olan bütün donanımlar Melik Yağmur tarafından incelenmişi Now Hair Time saç ekim merkezine dahil edilmiştir. 

Doğal görünüm için önce medikal ürünler ve sağlık donanımları, daha sonra uzman ellerle sürecin profesyonel bir şekilde yürütülmesi gerekmektedir. Böylece ekip ve tedavi olan kişi de süreçten memnun kalacaktır. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER