Beşiktaş yöneticisi Efe Bezci'den eşine şiddet: 'Saçımdan tutup yerde sürükledi!'

Beşiktaş Spor Kulübü yöneticisi Efe Bezci, 2 yıl önce rüya gibi bir düğünle evlendiği eşi Reyhan Çağla Bezci'yi darp etti. Çağla Bezci, mahkemeye başvurup eşini evden uzaklaştırdı

Beşiktaş yöneticisi Efe Bezci'den eşine şiddet: 'Saçımdan tutup yerde sürükledi!'

Eski ATO Başkanı Salih Bezci'nin oğlu ve Beşiktaş Spor Kulübü yöneticisi Efe Bezci, 2 yıl önce rüya gibi bir düğünle evlendiği eşi Reyhan Çağla Bezci'yi dövdü. Çağla Bezci, mahkemeye başvurup eşini evden uzaklaştırdı.

Beşiktaş yöneticisi Efe Bezci, eşi Reyhan Çağla Bezci'yi dövdüğü gerekçesiyle mahkeme tarafından evinden uzaklaştırıldı. 2 yıl önce Çırağan Sarayı'nda rüya gibi bir törenle evlenen genç çiftten Reyhan Çağla Bezci, polise başvurarak eşinin kendisini dövdüğünü belirtip uzaklaştırma talep etti. "Eşim saklandığım odanın kapısını çekiçle kardı, saçımdan tutup yerlerde sürükledi" dedi. Mahkeme, Efe Bezci'yi 3 ay evden uzaklaştırdı.

ATO eski başkanı Salih Bezci'nin oğlu ve BJK yöneticisi Efe Bezci'nin iki yıllık eşi Reyhan Çağla Bezci, geçtiğimiz günlerde Aile İçi ve Kadına Karşı Şiddetle Mücadele Büro Amirliği'ne başvurdu.

Bezci, kendisine şiddet uygulayıp kasten yaraladığı gerekçesiyle eşinden şikayetçi oldu ve uzaklaştırma kararı istedi.

Reyhan Çağla Bezci ifadesinde yaşadıklarını şöyle anlattı:

8 Mayıs günü eşim 04.00 sıralarında uyurken beni omuzlarımdan tutup kaldırdı, sürükleyerek 'Kiminle mesajlaşıyorsun?' diye bağırdı. Telefonumu karıştırdı."

"Ben de giyinme odasına kaçıp kendimi kilitledim. Eşim çekiçle vurarak kapıyı kırdı."

Hemen evdeki yardım butonlarına bastığını söyleyen Bezci, ifadesine şöyle devam etti:

"Güvenlikçilere 'Kayınpederimi arayın, bana yardım etsin' dedim. Efe gelip saçımdan sürükledi. Beni hırpaladı, yumruk attı, balkon kapısına kafamı vurdu."

Beni balkondan atmasından kortum. Hemen annemi aradım. O sırada polisler de geldi. Beni darp ve tehdit eden eşimden şikayetçiyim."

Çift, iki yıl önce Çırağan Sarayı'nda görkemli bir düğünle evlenmişti.

Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2020, 11:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER