• DOLAR 32,24 %0.19
  • EURO 34,90 %-0.26
  • ALTIN 2.462,91 %-1.61
  • BİST100 10.899 %0.04
  • BITCOIN 69.801 %0.51
  • ETHERIUM 3.729 %0.68
16°

Zirve Haberleri

zirve haberleri ve güncel zirve gelişmeleri, zirve ile ilgili tüm video, zirve fotoğrafları ve zirve haberleri Ortadogugazetesi.com sitemizde


EKONOMİ

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Uludağ Ekonomi Zirvesi'nin açılışında açıklamalarda bulundu.

DÜNYA

Filistin'e destek veren açıklamalarıyla gündemde olan İskoçya Başbakanı Hamza Yusuf, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşmesine tepki gösteren İngiliz hükümetine resti çekti.

POLİTİKA

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Katar’da “44. Körfez İşbirliği Konseyi Zirvesi”ne katıldı.

EKONOMİ

Ons altındaki yükselişten destek alan altının gram fiyatı tarihin en yüksek seviyesine çıktı.

POLİTİKA

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, çevrimiçi düzenlenen G20 zirvesinde konuştu.

EKONOMİ

Döviz kurlarında sınırlı yükseliş sürerken, dolar fiyatları ve Euro fiyatları haftanın üçüncü işlem gününe yeni zirve seviyelerinden başladı.

POLİTİKA

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Suudi Arabistan'ın Riyad kentinden Gazze gündemi ile bir araya gelen İslam İşbirliği Teşkilatı Zirvesi'nde açıklamalarda bulundu.

POLİTİKA

Suudi Arabistan, İsrail'in saldırılarının sürdüğü Gazze'deki gelişmeleri görüşmek üzere yapılacak Arap Birliği ve İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) zirvelerinin bugün başkent...

POLİTİKA

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ekonomik İşbirliği Teşkilatı 16. Zirvesi'ne katılmak üzere gittiği Özbekistan'da, İran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi ile görüştü.

EKONOMİ

Bitcoin 18 ay sonra 37 bin doları zorlayarak son dönemlerin en yüksek seviyesine yükseldi.

POLİTİKA

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Özbekistan'da Ekonomik İşbirliği Teşkilatı Liderler Zirvesi'nde açıklamalarda bulundu.

GENEL

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ekonomik İşbirliği Teşkilatı 16'ncı Zirvesi'ne katılmak üzere Özbekistan'ın başkenti Taşkent'e ulaştı.