Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras'tan Ali Ağaoğlu'na çok sert tepki!

Muğla'nın Bodrum ilçesi sınırında Milas'a dev bir inşaat projesi hazırlığında olan iş adamı Ali Ağaoğlu'na Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras sert tepki gösterdi

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras'tan Ali Ağaoğlu'na çok sert tepki!

Muğla'nın Bodrum ilçesi sınırında kalan Milas'a 30 bin kişilik dev bir inşaat projesi hazırlığında olan iş adamı Ali Ağaoğlu'na Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, sosyal medya hesabından tepki gösterdi.

Ahmet Aras’ın paylaşımı şu şekilde:

- Günaydın, Bodrum’un kalbi olan güzel insanları ve Bodrum’un dışında yaşayan Bodrum sevdalıları. Bugün hepinizin huzurunda, 'Milas sınırları içinde' gerçekleştirmeye hazırlandığı 30 bin kişilik inşaat projesini 'Milyon dolarlar ödemeden Bodrum gibi eşsiz bir lokasyonda, erişilebilir fiyatlardan lüks bir yaşam' sloganıyla pazarlamaya hazırlanan Sayın Ali Ağaoğlu’na seslenmek istiyorum.

- Ali bey, Bodrum’un toplam yüz ölçümünün yüzde 1.8’ine denk gelen ve bin 700 futbol sahası büyüklüğündeki malum projenizle ilgili olarak HT Bloomberg kanalına yaptığınız açıklamada, 8 milyar TL’ye gerçekleştireceğiniz bu projeden, 20 milyar TL gelir beklediğinizi söylemişsiniz. 

- Peki, bu akıl almaz boyutlardaki projenizin aynı boyutlardaki su ihtiyacı ve kanalizasyon tahliyesi başta olmak üzere bölgemizde oluşturacağı devasa yükler ile neden olacağı doğal hasarlar ne olacak?

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER