Aslı Bekiroğlu İfşa Görüntüleri Sonrası İlk Kez Konuştu: Meslektaşları Destek Verdi!

İfşa görüntüleri ortaya çıkan oyuncu Aslı Bekiroğlu, Instagram hesabından açıklama yaptı. Ünlü oyuncuya birçok meslektaşı da destek verdi

Aslı Bekiroğlu İfşa Görüntüleri Sonrası İlk Kez Konuştu: Meslektaşları Destek Verdi!

İfşa görüntüleri ortaya çıkan oyuncu Aslı Bekiroğlu, Instagram hesabından açıklama yaptı. Ünlü oyuncuya birçok meslektaşı da destek verdi.

Görüntüleri paylaşılıp zor durumda bırakılan ve hukuki yollara başvuracağını aktaran Bekiroğlu, "Sosyal medyada fotoğraflarımı ve adımı karıştırarak birtakım çirkin yayın kurgulayanlar, yayanlar ve buna bilerek ya da bilmeyerek alet olup paylaşanlar hakkında nöbetçi savcılık ve ilgili emniyet kanalıyla gerekli hukuki girişimleri başlattım. Bu kişiler hakkında yasal mercilere suç duyurusunda bulunulmuş olup haklarında maddi ve manevi tazminat davası açılacağını da kamuoyuna bildiririm. Ahlaksız paylaşımlarına adımı ve farklı yöntemlerle fotoğraflarımı da ekleyerek hakkımda olumsuz algı yaratmak isteyen kötü niyetlilere fırsat ve prim verilmemesini basın ve kamuoyundan rica ederim" açıklamasında bulundu.

Aslı Bekiroğlu'nun paylaşımının ardından meslektaşlarından destek gecikmedi. İşte ünlü oyuncu için destek mesajı yayınlayan isimler...

Ege Kökenli

Ege Kökenli açıklamasında "Biz ne ara bu kadar yozlaştık? Ne ara bu kadar kötü insanlar olduk? Sosyal medya tacizine son ver" dedi.

Hayal Köseoğlu

Mucize Doktor'un Açelya'sı Hayal Köseoğlu ise açıklamasında "İfşa ne demek? İğrenç... Özellikle bundan keyif alan kadınlara inanamıyorum. Kanım dondu. Hepimizin özeli başka insanlara açmadığı alanı var. İnsan kendi özel hayatını dilediği gibi belgelemekte özgürdür. Büyük yozlaşma... Çok büyük çirkinlik..." diyerek tepkisini ortaya koydu.

Demet Özdemir

Demet Özdemir de bir paylaşım yaparak "Ne çok espri yapıyorsunuz üzerine ne çok şey yazıp aşağılamaya çalışıyorsunuz! Bunun bir suç olduğunun farkında değil misiniz?" dedi.

Hazar Ergüçlü

"Bunu genç bir kadına yapan ya da yapanlar bunun karşılıksız kalacağını mı sandı? o zaman aptallarla mı muhatabız? Bunca emeği, bir hayatı, kariyeri, bir kadının özelini, gururunu hiçe sayan ve hatta bunu sonuçlarını bir saniye bile düşünemeyenlerle bir arada yaşıyoruz. Nefret doluyum! Bıktım artık!"

Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2020, 18:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER